Depilacja Laserowa Wrocław AesteticLight - Informacje o gabinecie - laserowe usuwanie owłosienia Wrocław Trzebnica Leśnica Opole Brzeg Legnica Oława zabiegi laserowe laserowa depilacja włosów

Depilacja laserowa ciała

Depilacja laserowa ciała Wrocław
Depilacja laserowa ciała Wrocław
Depilacja laserowa ciała Wrocław
Usuwanie włosów z twarzy Wrocław

Usuwanie włosów z twarzy

Usuwanie włosów z twarzy Wrocław
Usuwanie włosów z twarzy Wrocław
Depilacja laserowa ciała Wrocław
Depilacja laserowa ciała Wrocław

Depilacja laserowa dla panów

Depilacja laserowa ciała Wrocław


Informacje o nas

Aestetic Light depilacja laserowa to pododdział Gabinetu Chirurgii Plastycznej AESTETICA.

Zasadniczą częścią naszej działalności jest chirurgia plastyczna. Zajmujemy się całą gamą zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. W związku z licznymi pytaniami naszych pacjentów zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty o zabiegi z zakresu technik laserowych.

Naszą propozycją dla Państwa są zabiegi LASEROWEJ DEPILACJI.

Oferujemy laserową depilację z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera aleksandrytowego ARION II niemieckiego producenta WaveLight. Laser ten pozwala na skuteczne, bezpieczne i komfortowe zabiegi trwałej redukcji owłosienia.

W związku z wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii plastycznej zapewniamy najwyższy stopień profesjonalizmu, troskę o satysfakcję pacjenta, gwarancję dyskrecji.

ZAPRASZAMY również na stronę Gabinetu Chirurgii Plastycznej AESTETICA


Aleksandra Łuniewska - specjalista chirurgii plastycznej, absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, od 2006 roku związana zawodowo z Oddziałem Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu, gdzie zdobywała wiedzę i ukończyła specjalizacje pod kierownictwem dr Jacka Jarlińskiego i dr Marka Węgrzyna Uczestniczy w wielu konferencjach naukowych w kraju jak i zagranicą z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Szczególnie interesuje się nowoczesnymi technikami stosowanymi w modelowaniu twarzy przeszczepem własnego tłuszczu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.


Piotr Jarliński - lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Związany zawodowo z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym we Wrocławiu (Oddział Chirurgii Onkologicznej oraz Oddział Dermatologiczny) oraz ze Szpitalem w Nowej Soli (Oddział Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń). Od blisko 10 lat jest członkiem zespołu Gabinetu Chirurgii Plastycznej AESTETICA. Uczestniczył w wielu konferencjach i szkoleniach dotyczących chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i dermatologii.Depilacja laserowa tańsza niż myśliszDepilacja laserowa tańsza niż myślisz