O nas

Aestetic Light depilacja laserowa to pododdział Gabinetu Chirurgii Plastycznej AESTETICA.

Zasadniczą częścią naszej działalności jest chirurgia plastyczna. Zajmujemy się całą gamą zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. W związku z licznymi pytaniami naszych pacjentów zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty o zabiegi z zakresu technik laserowych.

Naszą propozycją dla Państwa są zabiegi LASEROWEJ DEPILACJI.

Oferujemy laserową depilację z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera aleksandrytowego ARION II niemieckiego producenta WaveLight. Laser ten pozwala na skuteczne, bezpieczne i komfortowe zabiegi trwałej redukcji owłosienia.

W związku z wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii plastycznej zapewniamy najwyższy stopień profesjonalizmu, troskę o satysfakcję pacjenta, gwarancję dyskrecji.

ZAPRASZAMY również na stronę Gabinetu Chirurgii Plastycznej AESTETICA

Nasz personel:

Aleksandra Łuniewska


Aleksandra Łuniewska - specjalista chirurgii plastycznej, absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, od 2006 roku związana zawodowo z Oddziałem Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu, gdzie zdobywała wiedzę i ukończyła specjalizacje pod kierownictwem dr Jacka Jarlińskiego i dr Marka Węgrzyna Uczestniczy w wielu konferencjach naukowych w kraju jak i zagranicą z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Szczególnie interesuje się nowoczesnymi technikami stosowanymi w modelowaniu twarzy przeszczepem własnego tłuszczu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Piotr Jarliński


Piotr Jarliński - lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Związany zawodowo z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym we Wrocławiu (Oddział Chirurgii Onkologicznej oraz Oddział Dermatologiczny) oraz ze Szpitalem w Nowej Soli (Oddział Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń). Od blisko 10 lat jest członkiem zespołu Gabinetu Chirurgii Plastycznej AESTETICA. Uczestniczył w wielu konferencjach i szkoleniach dotyczących chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i dermatologii.

Adres

  • Chirurgia plastyczna AESTETICA
  • dr Jacek Jarliński
  • ul. Żelazna 54, lokal 2
  • 53-429 Wrocław
  • Rejestracja: +48 790 334 410
  • e-mail: jarlinski@aestetica.pl

Copyright © 2018 Aesteticlight

Made by: JARLEY.pl